Sohbet Hattı Tüm Yalnızlar İçin

     İnsanlar konuşamadıklarında ne yaparlar.? Tabi ki içlerine atarlar. İçine atmak deyimi herkesin genelde deyim olmaktan çıkarıp kullandığı bir tavırdır. Kişi kendince bir yöntem bulamadığı ve iletişimsel gücünü bir noktaya aktarmadığı sürece sıkıntı yaşar. Çünkü insanlar doğuştan sosyal yetilere sahiptirler. Ve bu konuşma, paylaşma, iletişim kurma ihtiyacı giderilmezse insan içten içe ve daha sonra elle tutulur fiziki ve psikolojik hastalıklar yaşamaya başlarlar. Herkes sosyal medya da mükemmel hayatlar sürüyor gibi görünse de içten içe taşıdıkları o sosyal baskı, o konuşma ihtiyacı bir çeşit uyuyan ejderhadır.

            Sohbet hattı hizmeti ise içine atmaya alışmış, çekingen, durgun kişilere ya da canı sıkılan, değişiklik ve farklılık arayan, ikili ilişkisinde, evliliğinde sorun yaşayan, depresyonda olan, farklı muhabbbetler etmek ve yeni deneyimler edinmek isteyen insalar için bir çıkış kapısı oluyor.

            Sohbet hattı hizmeti her daim kendinden söz ettiren, her yerden her kesimden insanın araya bileceği bir hizmettir. Bu hizmetin amacı sizinle konuşarak iletişim ihtiyacınızı gidermektir. Bu nedenle konu belirlemeniz gerekmez. Hem zaman hem konu sınırlaması bulunmaz.

            İnsanlar konuşurken bazen aklından geçirdiklerini süzerler çünkü karşı taraf ne der korkusuna sahiptirler. Bu korkuyu bu hizmette yaşamazsınız. Çünkü kadın partnerlerin her biri özel seçilmiş eğitimli kişilerdir ve amaçları telefonda sizi rahatlatmaktır. Siz konuşurken asla sizi yargılamaz ve siz istemediğiniz sürece yorum yapmazlar.

            Dakika başına ücret kesilen, sohbet hattı için herhangi bir saati beklemeniz gerekmez. Bu hizmet yedi yirmi dört devam eder ve siz istemediğiniz sürece sohbet son bulmaz. İstediğiniz saatte araya bilir, istediğiniz kadar konuşabilir, istediğiniz kadar muhabbet ede bilirsiniz.

Unutmayın ki konuşmak bir ihtiyaçdır. Burada kimse sizi sorgulamaz. İstediğiniz partneri seçerek konuşmaya başlaya bilirsiniz. Sistemsel olarak konuşmalar kayıt altına alınmadığından, başka kişi ya da kurumlarla paylaşımı da mümkün değildir.